GDYNIA
Al. Zwycięstwa 201/3
Pon.-Czw. 14.00 - 19.30
Pt. 10.00 - 15.30
Sobota: umówione wizyty

Nasz zespół

 

Magdalena Gorszewska
Trycholog

 

Trycholog Pomysłodawcą i właścicielką Kliniki Gorszewska jest Magdalena Gorszewska - trycholog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Autorka bestsellerowej książki ,,Sekret zdrowych włosów. Twoja indywidualna terapia trychologiczna''. Ma ponad wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry głowy i włosów. Świetnie posługuje się techniką diagnostyki trychoskopowej. W swoim dorobku posiada dziesiątki przypadków trychologicznych, które prezentowane są na międzynarodowych kongresach trychologicznych oraz szkoleniach. Specjalizuje się w terapiach łysienia i schorzeń skóry głowy. Posiada obszerną i aktualną wiedzę z zakresu terapii wypadania włosów oraz zdrowia skóry głowy. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, przygotowując precyzyjny program terapii oparty na badaniach, analizach i szerokim wachlarzu narzędzi diagnostycznych. W ramach Klinika Gorszewska współpracuje blisko z lekarzami i specjalistami różnych specjalizacji, aby zapewnić pacjentom holistyczne i funkcjonalne podejście do ich problemów, zarówno nagłych stanów krytycznych, jak i stanów przewlekłych, takich jak łysienie androgenowe czy choroby autoimmunologiczne.

 


Specjalizuje się w diagnozowaniu i terapiach związanych z problem łysienia. Posiada obszerną i aktualną wiedzę z zakresu problemów wypadania włosów oraz zdrowia skóry głowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując precyzyjny program terapii trychologicznej. W ramach Klinika Gorszewska współpracuje blisko z lekarzami i specjalistami różnych specjalizacji, aby zapewnić pacjentom holistyczne i funkcjonalne podejście do ich problemów, zarówno nagłych stanów krytycznych, jak i stanów przewlekłych, takich jak łysienie androgenowe czy choroby autoimmunologiczne.

 

 

 

Joanna Luks-Grabińska
Specjalista medycyny estetycznej

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Realizuje program specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Leczenia Schorzeń Endokrynologicznych w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni. Doświadczenie nabywa również w Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni oraz przez portal wezwijdoktora.pl odbywając wizyty domowe. Największą pasją stała się medycyna estetyczna, która zajmuje się od 2016 roku. Swoją wiedzę i umiejętności rozwija uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach.

 

 

 

Przemysław Gurga
Dyrektor zarządzający

 

Menadżer z ponad 14-letnim doświadczeniem w pracy z zespołami sprzedażowymi. Zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem: od rekrutacji, przez szkolenia i nadzór nad pracownikami, aż do kontroli nad realizacją wspólnie zaplanowanych działań.

Jego największym atutem jest umiejętność nawiązywania i utrzymywania doskonałego kontaktu z ludźmi. Spełnia się jako mentor i coach. Potrafi doskonale słuchać – zawsze słyszy komunikowane potrzeby. Stosuje zasady, których sam uczy.

 

 

 

Joanna Gorszewska
Opiekun prawny, adwokat

 

Adwokat wpisany na listę Izby Adwokackiej w Gdańsku. Ukończyła stacjonarne studia prawnicze z wynikiem bardzo dobrym, a następnie aplikację adwokacką zakończoną egzaminem zawodowym. Ukończyła także szkołę prawa międzynarodowego na Comenius University w Bratysławie. W klinice zajmuje się opieką prawną klientów oraz szeroko pojętym prawem medycznym.

 

99%
zadowolonych pacjentów
105%
zaangażowania
Dlaczego my?

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy są stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

95%
wyleczonych pacjentów
100%
doświadczenia
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Udałem się do kliniki z nawracającym łupieżem. Od dawna nie mogłem sobie z nim poradzić, różnego rodzaju kremy, szampony nie dawały efektów. Po konsultacji w klinice i zastosowanej kuracji już po tygodniu widoczna była znaczna poprawa. Obecnie problem łupieżu został zażegnany za co jestem ogromnie wdzięczny i dziękuję bardzo za pomoc.
- Adam S.
Jestem po prostu dozgonnie wdzięczna klinice i trychologom za pomoc w problemach związanych z moimi włosami. Dzięki zaangażowaniu i pomocy oraz szybkiemu wyleczeniu problemów trychologicznych w końcu odzyskałam pewność siebie.
- Justyna G.
Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Pani Gorszewska w gabinecie wykonała badanie skóry głowy i włosów pod mikroskopem. Obejrzała moje dotychczasowe badania i zleciła dodatkowe. Wreszcie trafiłam na specjalistę, który kompleksowo podszedł do mojego schorzenia i nie przepisywał "na oko" kolejnych szamponów z apteki.
- Magdalena S.
Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej od wielu lat, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem jak w przypadku kliniki "Gorszewska". Zabiegi wykonywane sterylnie, bardzo dokładnie, z dbałością o każdy szczegół. Atmosfera podczas zabiegów - fantastyczna. Wszystko to w naprawdę atrakcyjnej cenie. Polecam w stu procentach klinikę do zabiegów medycyny estetycznej!
- Zuzanna M.
Przez wiele lat próbowałam uporać się z moim problemem. Nie udawało się dopóki nie trafiłam właśnie tutaj. Trafna diagnoza i konkretne działanie, bez ściemy. Jestem bardzo zadowolona z efektów i wszystkiego dookoła. Profesjonalizm, atmosfera na najwyższym poziomie. Polecam całym sercem!
- Wiola R.
Razem z mamą korzystamy u nich regularnie z zabiegów medycyny estetycznej. Głównie wypełniania zmarszczek. Świetna Pani Doktor. Efekty zabiegu rewelacyjne. Będziecie zadowolone.
- Asia M.
Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu, a także dobre podejście do pacjenta. Powiększenie ust udane. Troszkę się bałam, ale się okazało, że tak naprawdę to nie było się czego bać :) Mimo upływu czasu efekt utrzymuje się w 100%. Polecam i pozdrawiam :)
- Wiktoria L.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokladnie wyjasnila. Zlecila konkretne badania. Pelen profesjonalizm. Do tego piekny i nowoczesny gabinet.
- Karol T.
Z całego serca polecam Panią doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, tlumaczy i przedstawia możliwe rozwiązania. Stwarza atmosferę, dzięki ktorej ,każdy moze czuć się naprawdę komfortowo w jej gabinecie. Oprócz tego,że jest świetnym fachowcem, jest również bardzo ciepłym człowiekiem, który doskonale rozumie obawy, związane z zabiegiem.
- Agnieszka Ch.